Image-1.jpeg

Psikolog Şuheda

Temel

"Hiç bir şey yapmamak, insan doğasının en büyük ikilemlerinden biri aslında. Bazı insanlar kendilerini büyük bir zevkle yaşama atarlar, bazıları da hayat kendilerine bir komplo kurmuş gibi her fırsatta kendilerini malup ederek geride dururlar.

 

Eğer hayatın güzelliklerini keşfetmek ve şuanki memnun olmadığın hayatını şekillendirmek istiyorsan, sana yardımcı olmaya hazırım! "

Merhaba hoşgeldin,


Ben Psikolog Şüheda Temel. Okan Üniversitesinden “Onur Derecesi ” ile mezun olduktan hemen sonra Gedik Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında uzmanlaşmak için Yüksek Lisans Programı’na başladım. Lisans eğitimim boyunca pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer aldım ve stajlar yaptım. Moodist Psikiyatri Hastanesinde yaptığım klinik stajım terapist olmaya karar verme yolunda en güzel adımlarımdan biri oldu. Değerli hocalarımın vizitlerine  ve seanslarına gözlemci olarak katılma fırsatı buldum. Nevin Dölek’ten Çözüm Odaklı Terapi eğitimini aldım. Bilişsel Davranışçı Terapi dersini tamamladım. Şuanda süpervizyon sürecime Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ile üniversitemde ve Şişli Belediyesi’nde klinik stajıma devam ediyorum. 

Çalışma alanlarım olarak;

 


Depresyon 
Anksiyete Bozukluğu
Özgüven Eksikliği
Panik Atak
Sosyal Fobi
İletişim Problemleri
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Kariyer Belirleme

Diğer alanlarda destek almak istersen bana ulaşabilirsin.